Conorin Oy

Olemme vuonna 2003 toimintansa käynnistänyt, yksityinen toimitilakiinteistöjen myyntiin, vuokraukseen ja kehittämiseen erikoistunut palveluyritys. Toimijoillamme on 25 vuoden kokemus alalta. Menestyksemme perustuu järjestelmälliseen toimintamalliin, markkinatuntemukseen sekä kykyyn optimoida kiinteistöomaisuuden tuotto.

Tuloksellinen palvelukonseptimme on kehitetty lisäämään kiinteistökohteiden ja -salkkujen arvoa sekä optimoimaan sijoitusten tuotto. Kun tavoitteena on parantaa olemassa olevia kiinteistöjä tai rakennuttaa uusia, kokemuksemme ja laaja kumppaniverkostomme mahdollistavat hankkeiden nopean ja kustannustehokkaan toteuttamisen.

Palvelut

  • Kiinteistönvälitys
  • Rakennuttaminen
  • Kiinteistöjen hallinnointi (management) sekä isännöinti
  • Kiinteistösijoittamisen konsultointipalvelut

 

Yhteystiedot

Conorin Oy
Avia Line 2
Perintötie 2 c
01510 Vantaa

posti@conorin.fi

Löydä meidät

Puh. 09-730 835

Isännöinti / Management

management@conorin.fi 

Puh. 09 278 5661

 

Henkilöstö

Myynti ja sijoittaminen

Lassi Kaipio

Lassi Kaipio

Toimitilat; vuokraus ja myynti
050 440 8462
lassi@conorin.fi

Jani Haarala

Jani Haarala

Toimitusjohtaja, osakas
050 1419
jani@conorin.fi

Mari Haarala

Mari Haarala

Yhteyspäällikkö
050 440 9462
mari@conorin.fi

Management / Isännöinti

Antti-Pekka Vartiainen

Antti-Pekka Vartiainen

Johtaja, osakas
050 440 6462
ap@conorin.fi

Jussi Pellinen

Jussi Pellinen

Management
050 440 4369
jussi@conorin.fi

Mikko Tanner

Mikko Tanner

Isännöinti
050 440 7462
mikko@conorin.fi

Rakennuttaminen

Antti-Pekka Vartiainen

Antti-Pekka Vartiainen

Johtaja, osakas
050 440 6462
ap@conorin.fi

Jani Haarala

Jani Haarala

Toimitusjohtaja, osakas
050 1419
jani@conorin.fi

Yhteistyökumppanit